EN KURALLARı OF HERBALIFE üRüNLERI

En Kuralları Of herbalife ürünleri

En Kuralları Of herbalife ürünleri

Blog Article

Bir dahaki sefere değerlendirme yapmış olduğumda kullanılmak üzere adımı, e-posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Bir dahaki sefere tefsir yaptığımda kullanılmak üzere etapı, elektronik posta adresimi ve web şehir adresimi bu tarayıcıya kaydet.

şehir’den veya sitedeki diğer Maruz Bilgiler’den memnun kalmazsanız, yegane ve münhasır hakkınız, süflida aksiyonbu Konvansiyon’nın altıncı maddesinde (Herbalife Alıcı Garantisi) bariz bir şekilde belirtilen hususlar haricinde şehir’yi yahut gayrı Maruz Bilgiler’i yararlanmaınızı bastırmak ile sınırlı olacaktır.

Bu detayları mafevkda belirtilen yalnızçlar doğrultusunda ve sizin seçimlerinize yaraşıklı olarak kullanıyoruz.

Herbalife şahsi bilgilerinizi, varsa sizle ilişkin sair bilgiler ile yanında merkezi bir veri havuzunda saklar. Bu, tekrarlardan kaçınmamızı, haber kaynaklarımızı elan sağlıklı yönetmemizi ve size henüz elleme görev sunmamızı esenlamaktadır.

Elektronik posta yahut SMS aracılığıyla reklam buyurmak istemiyorsanız aldığınız bildirimlerde size bunlardan terk seçeneği sunulacaktır.

Herbalife Distributor Uyelik Paketi Herbalife ayrıcalıklı alıcı referans koduBu göz kamaştırıcı çantayı alışılagelen yaşamınızda da kullanabilirsiniz. üste bir iş konstrüksiyonyorsanız bu çantayla göz at evrak taşıyabilir ürettiğiniz ürünleri taşıyabilir ve sunumlarda ihtiyacınız olan malzemeleri taşıyabilirsiniz.

şehir’den yahut öteki Sunulan Bilgiler’den bilgisayarınıza indirdiğiniz yahut gerçekleştirme ettiğiniz rastgele bir malzemenin elden veya dolaylı olarak illet evetğu ve sizin yahut herhangi bir üçüncü şahsın maruz kaldığı her tür hasardan yalnızca siz sorumlusunuz.

şehir’yi veya öteki Maruz Bilgiler’i satın almanız veya kullanmanız veya hesabınızı kullanan rastgele bir şahsın Kent’yi veya vesair Sunulan Bilgileri satın alması veya kullanması;

Herbalife, dünya genelindeki başka Herbalife bünyelarına meydana getirilen uluslararası aktarmalar yürekin Sistem Anlaşma Maddelerine kapalıdır;

Herbalife, cihan genelindeki sair Herbalife bünyelarına yapılan uluslararası aktarmalar karınin Prototip Akit Maddelerine merbutdır;

Herbalife, diğer herhangi bir iş sağlayansını, e-posta hizmeti yahut benzeri bir görev sağlayıcısını kullanarak mafevkdaki faaliyetlerin herhangi birisinin gerçekleştirilmesini bile yasaklamaktadır.

Herbalife'ın en son ayrıcalıklarından yararlanmanız için tarayıcınızı yükseltmenizi şiddetle referans ediyoruz.

Bir detay daha var üye tamamlanmak talip can herbalife in açk olduğu 95 ülkenden birisinin vatandaşı olması gerekir. Üye olduktan sonra dilediğiniz ülkeden ülkenin yasal koşullarını yerine getirerek bu nöbeti yapabilirsiniz 

herbalife

Report this page