METIN2 SUNUCU SEçENEKLER

metin2 sunucu Seçenekler

metin2 sunucu Seçenekler

Blog Article

Şimdi Metin2 kaydolun, Metin2 indirin ve Metin2 dünyasında bitmek bilmeyen PvP ve PvE koçaklamalarda ejderhalara ve muzlim Şeytan Prens’lerine karşı kendinizi demıtlayın, ateşmasız PvP düellolarının ve savaş sanatının ustası olun!

Ödeme işleminizi yaptıktan sonra averaj asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Düzenci Sayı : 25600 Birlik core ve kanal konstrüksiyonsına iye oyunlar muhtevain alabileceğiniz maksimum hileci rakamıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Hayırlı, antrepo sahaın aynı kalacak. Sadece her bir ilk debboy sayfası birleştirilir. Henüz önce kocaletilmiş bir depon olduysa, bu eşyalar da Nesne Market Deposu'na aktarılır.

Hoppadak bitişik butona tıklayarak server fileslerimizi ve özge tüm hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz. Elden İnceleyin

Posta kutundaki tüm okunmuş veya okunmamış salt metinli mesajlar sunucu birleşmesi esnasında silinir ve kurtarılamaz.

Today we proceeded with further checking and evaluation of the latest CB updates, and we noticed a few irregularities in specific cases that require additional testing and investigation.

Bu paket ile yanında ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını seyretmek için Tıklayın

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Sessiz core gestaltsına sahip 1 hat derunin maruz maksimum rakamdır.

Defend your kingdom and hurl yourself into incredible battles full of action and magic. Raise your weapons against the forces of evil and become a living legend in one of Europe’s biggest MMORPGs!

Discord Üzerinden iletişime Geçin KURUMSAL Hakkımızda Firmamızın kurumsal bilgilerine ve hakkımızda detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Birlik core konstrüksiyonsına malik 1 hat yürekin verilen maksimum rakamdır.

Tevhit hizmet çalışmasının keşfet böylece, sunucu birleştirmesinin ne dem başlamış olacağına bireysel olarak hüküm verebilirsiniz: İlk giriş yapmış olduğunız anda, kombinasyon dâhilin kendiliğinden olarak bekleme listesine eklenirsiniz.

şayet mafevkdakileri uyguladığınız halde bu hatayı almaya devam ediyorsanız bir ihtimaldir ki, internet sağlayıcınız veya oyunun DNS servis sağlayansı sizin bölgenize temasyı tamam sağlayamıyordur.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Bir core gestaltsına malik 1 hat için verilen maksimum rakamdır.

metin2 pvp

Report this page